...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cyrus: Nuk jam në lidhje me askënd

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Cyrus: Nuk jam në lidhje me askënd   Tue Jul 07, 2009 9:39 amMiley Cyrus ka hedhur poshtë thashethemet se ajo është rilidhur me ish-të dashurin e saj, Nick Jonas, duke iu thënë fansave se pëlqen të qenit e vetmuar.

Cyrus u rikthye te ish-i dashuri i saj Nick pas ndarjes me modelin Justin Gaston në muajin qershor, duke i nxitur fansat të spekulojnë se ylli tinejxher kishte rifilluar lidhjen me anëtarin e bendit Jonas Brothers.

“Më pëlqen të jem e vetmuar. Jeta është aq shumë e lirë. Të kaloj gjithë ditën duke u kënaqur... duke shijuar diellin në Savannah”, ka thënë këngëtarja në faqen e saj në Twitter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cyrus: Nuk jam në lidhje me askënd
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: