...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fat Joe dhe Terror Squad pushtojnë Flirt Club

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Fat Joe dhe Terror Squad pushtojnë Flirt Club   Tue Jul 07, 2009 9:40 am
Të martën mbrëma (7 korrik), Flirt Club dhe Next Level prezantojnë natën më të nxehtë të muzikës hip-hop duke i servuar publikut shqiptar njërin nga top-artistët amerikan, Fat Joe, dhe ekipin e tij "Terror Squad".

Këtë mbrëmje speciale, e cila fillon në orën 22:00, do ta hapin grupi “Skillz” dhe DJ Jungle.

Biletat në parashitje do të jenë vetëm 10 € dhe mund te blihen në Flirt Caffe, ndërsa blerja e biletave te dera do të kushtojë 15 €.

“Kjo natë pritet të jetë një natë shume speciale për neve dhe për publikun tonë, sepse vjen një yll, i cili ka bashkëpunuar me të gjitha yjet e industrisë së muzikës si Jennifer Lopez, Akon, Nelly, Lil Wayne etj.”.

“Duhet të potencoj se Kosova dalë ngadalë është duke hyrë në listat e top agjensioneve të botës, si një vend atraktiv për të vizituar nga këta yje, dhe ky bashkëpunim është realizuar në mes të Heavy Rotation, një top agjension botëror për Hip-Hop dhe R&B”.

“Sugjeroj që biletat të blihen me kohë për shkak të turmës së madhe që do të ketë ky organizim, dhe ftoj krejt Prishtinën dhe Kosovën qe t`i bashkëngjiten këtij eventi special, duke promovuar rininë tonë dhe shtetin më të ri në mënyre sa më të gjallë dhe atraktive”, deklaron promotori i këtij evenimenti, Ardin Badivuku.

Fat Joe dhe ekipi i tij do të aterojnë sonte në Prishtinë në orën 21:45 dhe do të qëndrojnë në Hotel Prishtina, ndërsa i gjithë ekipi do të përbehet nga 8 veta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Fat Joe dhe Terror Squad pushtojnë Flirt Club
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: