...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Brown në lidhje me ish-të dashurën e West?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Brown në lidhje me ish-të dashurën e West?   Tue Jul 07, 2009 9:41 amReperi Chris Brown është puthur me Amber Rose, ish-të dashurën e Kanye West.

Këngëtari kishte shkuar në një ndejë të organizuar të shtunën mbrëma nga P. Diddy me këngëtaren 18-vjeçare, Teyana Taylor, mirëpo ai i ishte afruar modeles Amber Rose me të cilën është puthur para të gjithëve.

“New York Daily News” njofton se Brown dhe Amber njëherë kishin vallëzuar bashkë dhe ishin mbajtur për dore me njëri-tjetrin, derisa më pastaj kishin filluar të putheshin në sy të Teyana Taylor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Brown në lidhje me ish-të dashurën e West?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: