...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Soni tregon të brendshmet në mitingjet e PD-së

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Soni tregon të brendshmet në mitingjet e PD-së   Tue Jul 07, 2009 9:42 amKëngëtarja simpatike Soni ishte pjesë e stafit dhe njëra nga këngëtaret që dha zërin për himnin e PD-së "Shqipëria po ndryshon", ndërsa në disa koncerte ajo luajti edhe rolin prezantueses.

“Panorama Plus” njofton se gjatë mitingut përmbyllës të PD-së në sheshin Skënderbej, Soni krahas këngëve, iu ka dhuruar mitingashëve edhe një pamje shumë shumë të këndshme, sidomos për sytë mashkullorë.

Ndërkohë që ajo debutonte këngët e saj, me siguri që kishte harruar se fustanin e kishte shumë të shkurtër dhe mjaftonin disa lëvizje të vogla krahësh që të mbathurat e saj të mos mbeteshin më mister për askënd.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Soni tregon të brendshmet në mitingjet e PD-së
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: