...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bullock falënderon nënën për vijën e trupit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Bullock falënderon nënën për vijën e trupit   Tue Jul 07, 2009 9:43 amSandra Bullock i është falënderuese nënës së saj, e cila e ka detyruar të merret me sport kur ishte e re, gjë që ka ndikuar në ndërtimin e një trupi të fortë.

Ylli i filmit “Speed” është dashur të merret me gjimnastikë të lodhshme dhe të shkojë në orë vallëzimi, për të cilën gjë e ka detyruar nëna e saj ‘rigoroze’.

“Helga Bullock një grua strikte gjermane më ka detyruar të merrem me gjimnastikë dhe vallëzim në moshën ere. E urreja për këtë gjë, ndërsa tani jam falënderuese për atë që më ka detyruar të bëj, dhe është diçka që vazhdoj ta bëj edhe tani”, ka treguar aktorja për WENN.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bullock falënderon nënën për vijën e trupit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: