...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Panettiere në rolin e lesbikes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Panettiere në rolin e lesbikes   Tue Jul 07, 2009 9:44 amHayden Panettiere është duke u përgatitur për skena homoseksuale në seritë e reja të "Heroes", pasi që karakteri i saj do të ketë lidhje romantike me shoqen e dhomës.

Aktroja 19-vjeçare luan rolin e nxitës së tifozëve Claire Bennet në hit serialin televiziv amerikan, ndërsa producentët e serialit planifikojnë të përfshijnë një temë lesbikesh në episodet e sezonit të katërt të serialit.

“Në fillim është vetëm shoqëri ndërmjet femrave. Mirëpo në vazhdim mund të progredojë në diçka më serioze. Gjithçka do të varet nga ajo se si do të reagojë publiku”, thotë një burim për “Daily Star”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Panettiere në rolin e lesbikes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: