...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Noçja: Adela dhe Bjordi çift pa lidhje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Noçja: Adela dhe Bjordi çift pa lidhje   Tue Jul 07, 2009 9:45 amNjëra nga banoret më të famshme të edicionit të parë të "Big Brother Albania", Noçja, e ka quajtur çiftin e famshëm të edicionit të dytë të shout real, Adelën dhe Bjordin- "çift pa lidhje", shkruan revista "Albaniac".

Për më shumë, Noçja ka thënë se është penduar që ka marrë pjesë në “Big Brother”, pasi që nuk ndjehet rehat nga njerëzit përreth saj.

Ngjashëm sikurse Adela dhe Bjordi në edicionin e dytë, Noçja dhe Olsi ishin çifti më i famshëm i edicionit të parë të “Big Brother”, mirëpo lidhja e tyre ka marrë fund dhe për këtë ajo fajëson karakterin e Olsit, i cili “është tip neglizhent” dhe njerëzit e tillë ajo i ka bezdi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Noçja: Adela dhe Bjordi çift pa lidhje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: