...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Index passwordActions !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Index passwordActions !   Tue Jul 07, 2009 2:38 pm

+
----
-<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
<title>Kyqu ne Faqe me password</title>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
<script type="text/javascript" src="/js/functions.js"></script>
<style type="text/css">
<!--
.text {
font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;
font-size: 11px;
}
.headline {
font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;
font-size: 18px;
font-weight: bold;
color: #FF9900;
}
.FormError {
font-size: 10px;
color: #993300;
font-weight: bold;
}
-->
</style>

</head>

<body bgcolor="#EDF0F4" text="#000000" link="#FF9900" vlink="#FF9900" alink="#FF9900">

<br style="clear: both;" />
<form action="http://khc-group.tk" method="post">
<div align="center">
<table width="100%" height="90%" border="0" cellspacing="1" cellpadding="0">
<tr>
<td><div align="center">
<table width="500" border="0" cellpadding="20" cellspacing="1" bgcolor="#000000" class="text">
<tr>
<td bgcolor="#FFFFFF" class="tdhead"><p class="headline">Kyqu ne faqe</p>
<p>Per tu kyqur ne kete webfaqe ju duhet te shenoni kodin hyres</p>
<p align="center"><span class="FormError"></span></p>
<table border="0" align="center" cellpadding="5" cellspacing="1">
<tr>
<td class="text"><strong>Kodi hyres:</strong></td>
<td><input name="password" type="text" id="password">
</td>
</tr>
<tr>
<td> </td>
<td><input name="submit" type="submit" id="submit" value="Kyqu ketu"></td>
</tr>
</table>
<center><p>Kjo skript eshte krijuar nga <u>fatlonder</u> per antaret e <u>www.khc-group.tk</u></p></center>
<p> </p>

</td>
</tr>
</table>
</div></td>
</tr>
</table>
</div>
</form>
</body>
</html>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Index passwordActions !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Design & Programim :: HTML & DHTML-
Kërce tek: