...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PHP Real Estate ClassifiedsActions !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: PHP Real Estate ClassifiedsActions !   Tue Jul 07, 2009 2:41 pm

PHP Classifieds Real Estate

PHP Classifieds Real Estate

PHP REC është The Best Online Real Estate PHP Classifieds web site software në rrjet.
I shtyrë nga PHP dhe MySQL
Ndryshimet janë të lejuara
Run your own në server
Plotësisht shkallëzuar nga kompanitë e mëdha të vogla
Interactive Google Maps NEW *
Zip Code Pronës Searching
Install magjistar përfshira
Dinamik zonën lokale për informacion Listimet. (News / Weather / Movie Times)
Kod postar ndërtuar në bazë të dhënash.
Kopjim i ndërtuar në bazën e të dhënave dhe të rivendosin * NEW
Eksport databazë të tabelave excel * NEW

Shkarko:
rapidshare.com PHP_Real_Estate_Classifieds_Nulled___BY_CHAOTIC.rar


Code:

Demo:
http://www.phprealestatescript.com/premiumplus/index.php
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
PHP Real Estate ClassifiedsActions !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Design & Programim :: Templates & Web Templates-
Kërce tek: