...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 WordPress Uniquefier v3.1Actions !

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: WordPress Uniquefier v3.1Actions !   Tue Jul 07, 2009 2:42 pm

Thuaj bye bye dublikatë të përmbajtjes.

Tani, me WordPress Uniquefier v3.0 gjitha artikujt tuaj janë unike 100%

Çfarë është Uniquefier dhe është ajo se si do të ju ndihmojë?

Uniquefier është një WordPress Plugin i cili sapo do të aktivizohet nga ana e tyre blogje nga përmbajtja për të kopjuar unike. Të gjitha kjo merr është 1 vetme klikoni për të aktivizuar plugin dhe çdo gjë do të jetë 100% përmbajtje unike.

Ju mund të pyesin se si është e mundur kjo? E pra, është e vërtetë, dhe asnjë nuk është një nga ata që rewriters artikull ose ndonjë spinners ju mund të keni dëgjuar për. Më shumë, nenet do të jetë i njëjtë për vizitorët faqen tuaj, ndryshimet që janë duke u bërë në artikuj janë në backpage, ne faqe burim, ndryshime të cilat nuk janë të dukshme për të vizitorëve, por vetëm për motorë kërkimi bots dhe browsers . Ne nuk i fshehur duke shtuar tekst ose ndonjë lloj aktivitete të tilla të cilat janë rreptësisht të ndaluara, e Uniquefier përdor një të thjeshtë, por mjaft e mekanizmit efektiv kthese artikuj tuaj unik. Është edhe një fakt i njohur se search engines (për google është proofed) mund të kandidojë dhe indeksi jo avancuar JavaScript nga faqet tuaja. Kjo është arsyeja pse, duke përdorur një teknikë speciale ne vendin origjinal artikuj nën një JavaScript të kandidojë. Në këtë mënyrë:

* Ju merrni përmbajtje origjinale si ju tregojnë mënyrën se si e artikuj të ndryshme është se vetëm një kopje të pastër + paste
* Motorë kërkimesh understand what një sy i pastërvitur njeriut nuk mund të

Metoda është e punuar dhe është i papërshkueshëm nga plumbat. Version 1,0 është testuar nga qindra e konsumatorëve, v 2,0 kthyer gjërat edhe më të përsosur. Është koha tani për të marrë ju v3.0 në kufi.

Copyscape kaloi Unique Përmbajtja

Si provë e uniqueness është e prodhuar, Copyscape, një udhëheqës i kopjuar në zbulimin e përmbajtjes, argumente të gjithë artikujt si unike pas duke përdorur WordPress Plugin Uniquefier.

Shkurtër dhe të thjeshtë: ngarkim të plugin për të wp-content/plugins directory tuaj dhe atë të aktivizoni tuaj wordpress admin panel. That's all, keni vetes një përmbajtje unike lumë. Të gjitha tuaj ekzistuese dhe të ardhshme posts automatikisht do të shihet si unike content. Nuk ka ndryshime janë bërë për të bazës së të dhënave tuaja, kështu që në çdo moment nëse ju doni të çaktivizoni të plugin, postimet do të kthehemi në shtetin e tyre origjinale. Trust mua, ju nuk do të duan të çaktivizojeni ate kurrë.

Uniquefier 3,0 tipare të reja

-mundësisë për të mbajtur poste të veçanta të pandryshuara.

-jo më shumë compatibility problem me çdo plugins të tjera mund të përdorni si wp-youtube ose phpbay

-feed rss juaj tani do të punojë pa probleme në të gjitha feed lexuesit

-automatic updates njoftimit

-custom themes compatibility (nëse keni probleme me postin "ekstrakt", një version të Uniquefier përfshihet të rregullohet.)

Nëse keni automatizuar blogs ose jeni duke perdorur automatizuar postimi Scripts si feedwordpress ose wp-o-Matic ju mund të dëshironi të dini se kjo plugin është e pajtueshme me dy prej tyre apo të tjera që ju mund të përdorni.

Mbajtja e një sy në SEO

Duke përdorur Uniquefier juaj nuk do të ndikimit SEO. Është një fakt i njohur se e di se si motorë kërkimi në indeksin e javascript ne jemi duke përdorur. Ishte 3 muaj pasi mori Uniquefier jetës, që nga atëherë konsumatorët kanë shkuar deri në 200% -300% më shumë të trafikut 2 javë pas përdorimit të Uniquefier. Gjilpërë për të thënë që të gjitha faqet e internetit e tyre janë unike për përmbajtjen motorë kërkimesh.

mediafire.com ?09lejj1smmm
rapidshare.com uni-3_1_.1.zip
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
WordPress Uniquefier v3.1Actions !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Design & Programim :: Templates & Web Templates-
Kërce tek: