...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jo afër rikthimit në Everton

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Jo afër rikthimit në Everton   Tue Jul 07, 2009 10:34 pm

Sulmuesi brazilian i Manchester Cityt, Jo, është duke u rikthyer te Evertoni për edhe një sezon huazimi.

Daily Mail shkruan se Jo do ta kalojë edhe sezonin e dytë si i huazuar në Goodison Park, pasi ka bindur drejtuesit e këtij klubi për formën e tij në një seri të testeve.

Braziliani bëri një paraqitje mbresëlënëse në Everton në sezonin e kaluar dhe është tepricë në kërkesat e Manchester Cityt.

Nëse Carlos Tevez i bashkohet Roque Santa Cruz dhe Robinhos në sulm, duhet se Jo nuk do të ketë hapësirë në City edhe për sezonin ardhshëm. Madje trajneri Mark Hughes është në kërkim edhe të Samuel Eto’o nga Barcelona.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Jo afër rikthimit në Everton
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: