...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 City interesohet edhe për Dani Guiza

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: City interesohet edhe për Dani Guiza   Tue Jul 07, 2009 10:35 pm

Manchester City lidhet me transferimin e edhe një sulmuesi, kësaj here spanjollit të Fenerbahce, Daniel Guiza.
City është lidhur me një mori sulmuesish javëve të fundit dhe spanjolli Dani Guiza është i fundit në listë. Sipas

Marca, klubi anglez sheh te Guiza një partner ideal të Carlos Tevez dhe Roque Santa Cruz, në rast se nuk arrin të transferojë Samuel Eto’o.

Pasi fitoi Euro 2008 me Spanjën, Guiza befasoi të gjithë duke iu bashkuar trajnerit Luis Aragones në Fenerbahce. Megjithatë spanjolli dëshiron të largohet nga Turqia, madje do të pranonte edhe ulje të pagës, që nuk besohet se mund të ndodhë në City.

Fenerbahce thuhet se mund të kërkojë rreth 15 milionë euro për Guiza, një shumë të cilët City sërish nuk do ta kishte problem.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
City interesohet edhe për Dani Guiza
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: