...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ancelotti: Premier e rëndësishme sa edhe Champions

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Ancelotti: Premier e rëndësishme sa edhe Champions   Tue Jul 07, 2009 10:36 pm

Menaxheri i ri i Chelseat ka hedhur poshtë supozimet se klubi do të fokusohet në garën evropiane dhe do të lërë anash Ligën Premier.

Shumica besojnë se historia e suksesshme e italianit në Ligën e Kampionëve ishte arsye kryesore për arritjen e tij në Stamford Bridge, por Ancelotti ka qenë i shpejtë për të mohuar këto supozime.

“Për Chelsean është e rëndësishme të fitojmë Ligën e Kampionëve, por po ashtu është e rëndësishme ta fitojmë edhe Ligën Premier në të njëjtën kohë. Ne do të bëjmë maksimumin që mundemi për t’i fituar të gjitha garat”, ka thënë ish-trajneri i Milanit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ancelotti: Premier e rëndësishme sa edhe Champions
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: