...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bayerni kërkon 80 milionë euro për Ribery

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Bayerni kërkon 80 milionë euro për Ribery   Tue Jul 07, 2009 10:38 pm

Bayern Munich ka nxjerrë një çmim prej 80 milionë eurosh për mesfushorin francez Franck Ribery, raporton gazeta gjermane Bild.

Bayerni që vazhdimisht ka mohuar se Ribery është në shitje, raportohet se i ka dhënë ultimatum deri në 16 korrik Real Madridit, të vendosë nëse është i gatshëm të ofrojë këtë shumë ose jo.

Reali tashmë ka harxhuar para të majme duke transferuar yjet si Cristiano Ronaldo nga Manchester United, për një shumë rekorde prej 94 milionë eurosh, dhe Kaka nga Milani për 65 milionë euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Bayerni kërkon 80 milionë euro për Ribery
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: