...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Valdes nënshkruan kontratë të re

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Valdes nënshkruan kontratë të re   Tue Jul 07, 2009 10:38 pm

Portieri i Barcelonës, Victor Valdes, ka nënshkruar kontratë të re, e cila do ta mbajë atë në Camp Nou deri në vitin 2014.

Në bazë të kontratës së re, 27-vjeçarit do t’i përmirësohet paga vjetore, ndërsa çmimi për largimit e tij është rritur 150 milionë euro.

“Jam shumë i lumtur dhe i kënaqur. Për mua është një nder që t’i mbroj ngjyrat e Barcelonës çdo ditë. Kjo është një ëndërr e realizuar, veç tjerash, kjo lë të kuptoj se do të pensionohem te ky klub”, ka thënë Valdes për faqen zyrtare të Barcës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Valdes nënshkruan kontratë të re
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: