...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dzeko nënshkruan kontratë të re me Wolfsburgun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Dzeko nënshkruan kontratë të re me Wolfsburgun   Tue Jul 07, 2009 10:39 pm

Sulmuesi boshnjak Edin Dzeko ka vendosur të qëndrojë te kampioni gjerman Wolfsburg së paku edhe një sezon duke nënshkruar kontratë të re.

23-vjeçari ishte në shënjestër të Milanit, mirëpo Rossonerët nuk arritën të sigurojnë shërbimet e tij gjatë këtij afati kalimtar.

“Wolfsburger Allgemeine Zeitung” njofton se me kontratën e re Dzekos i rritet paga, ndërsa njëkohësisht vlera e tij është zvogëluar dhe në fund të sezonit të ri ai do të mund të largohet për shumën prej 20 milionë eurosh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Dzeko nënshkruan kontratë të re me Wolfsburgun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: