...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Puyol i painteresuar për Cityn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Puyol i painteresuar për Cityn   Tue Jul 07, 2009 10:39 pm

Kapiteni i Barcelonës, Carles Puyol, ka përsëritur përkushtimin e tij ndaj Blaugranëve duke thënë se do ta injorojë çdo ofertë që vjen në drejtim të tij.

Manchester City është skuadër shumë e interesuar për shërbimet e mbrojtësit spanjoll, mirëpo Puyol ka deklaruar se ai do të nënshkruajë kontratë të re me katalunasit për të dëshmuar përkushtimin ndaj skuadrës.

“E vërteta është se unë jam shumë i qetë, Unë kam kontratë me Barcelonën edhe për një vit, ndërsa tani jemi duke biseduar për një kontratë të re”.

“Më ka pëlqyer çdo vit që kam kaluar këtu dhe dëshiroj të vazhdoj të qëndroj. Për mua nuk ka asnjë problem dhe nuk jam i interesuar për thashethemet që shkruhen nëpër gazeta”, ka thënë Puyol për “El Mundo Deportivo”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Puyol i painteresuar për Cityn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: