...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 De Rossi kryeson listën e transferimeve të Chelseat

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: De Rossi kryeson listën e transferimeve të Chelseat   Tue Jul 07, 2009 10:39 pm

Pas sigurimit të shërbimeve të Yuri Zhirkovit, Chelsea vazhdon të jetë aktive në merkato, ndërsa mësohet se mesfushori i Romës, Daniele De Rossi, është në krye të listës për transferimet e mundshme gjatë këtij afati kalimtar.

“Il Romanista” shkruan se trajneri i Bluve, Carlo Ancelotti, dëshiron një mesfushor të fuqishëm në skuadër, ndërsa De Rossi pëlqehet më shumë nga ai sesa ndonjë lojtar tjetër.

Mirëpo, për t’ia arritur qëllimit, pronari i Chelseat, Roman Abramovich, duhet të përgatisë një shumë të madhe parash, pasi që Giallorossët nuk do të heqin dorë lehtë nga ylli i tyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
De Rossi kryeson listën e transferimeve të Chelseat
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: