...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çmimet e Ribery dhe Alonso shumë të larta për Realin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Çmimet e Ribery dhe Alonso shumë të larta për Realin   Tue Jul 07, 2009 10:40 pm

Drejtori gjeneral i Real Madridit, Jorge Valdano, ka bërë të ditur se çmimet e Franck Ribery dhe Xabi Alonso janë shumë të larta për Mbretërit.

Bayern Munichu ka caktuar shifrën prej 80 milionë eurosh për anësorin francez Ribery, ndërsa Liverpooli ka refuzuar dy oferta të Los Blancos për spanjollin Alonso.

“Xabi Alonso është prioriteti i ynë nëse buxheti ynë mund ta përballojë blerjen e tij, mirëpo duket se nuk është kështu. Ne jemi shumë larg shifrave që kërkon Liverpooli”, ka thënë Valdano për “El Partido de la Una”.

Drejtori madrilen ka folur edhe për çmimin që e kanë caktuar bavarezët për Ribery duke thënë: “Është një shifër e paarritshme. Është ngjashëm sikurse të thonë se nuk dëshirojnë ta shesin”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Çmimet e Ribery dhe Alonso shumë të larta për Realin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: