...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lady GaGa nuk shoqërohet me të famshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Lady GaGa nuk shoqërohet me të famshëm   Tue Jul 07, 2009 10:42 pmLady Gaga thotë ajo kurrë nuk do ta ndjejë veten si një fytyrë e famshme dhe gjithmonë do të mbetet e thjeshtë.

Krijuesja e hitit “Poker Face”, thotë se pavarësisht famës së madhe dhe suksesit në top lista, ajo ende e ndjen veten si një ‘e huaj’ dhe ndjehet mirë në këtë mënyrë.

“E ndjej veten një person i largët në përgjithësi. Nuk më pëlqen të shoqërohem me njerëz të famshëm, nuk përshtatem në atë botë. Andaj në një mënyrë, edhe në një grup të ri të fëmijëve cool dhe në botën e muzikës pop, ende ndjehem e huaj. Por kjo është Ok. Më pëlqen kjo”, ka thënë këngëtarja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lady GaGa nuk shoqërohet me të famshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: