...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Agynes Deyn me të dashur të ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Agynes Deyn me të dashur të ri   Tue Jul 07, 2009 10:42 pmModelja britanike Agyness Deyn ka shtuar edhe një muzicient në listën e gjatë të të dashurve të saj rokerë, pasi ajo raportohet se është në lidhje me liderin e “The Rascals”, Miles Kane.

Deyn, emri i vërtetë i të cilës është Laura Hollins, doli në publik me të dashurin e ri gjatë vikendit në parkun Hampstead Heath në Londër, duke u puthur dhe përqafuar, derisa relaksoheshin në diel.

Mbretëresha e pistave thuhet se është takuar me Kane në një klub nate në Londër gjatë muajit të kaluar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Agynes Deyn me të dashur të ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: