...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 West dëshiron të bëhet yll tenisi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: West dëshiron të bëhet yll tenisi   Tue Jul 07, 2009 10:43 pmKanye West raportohet se është i vendosur të bëhet kampion tenisi, pasi ka kërkuar nga kampionia e Wimbledonit, Serena Williams, ta ndihmojë atë në fushë.

Krijuesi i hitit “Stronger” thuhet se ka rënë në dashuri me sportin pasi kishte marrë një reket tenisi dhe tash i është drejtuar Williams ta mësojë atë të luajë me të.

Reperi është takuar me Williams në një ndejë në Wireless Festival në Londër gjatë këtij vikendi, ku ai e uroi tenisten për triumfin ndaj motrës së saj Venus në finalen e të shtunës, dhe më pas i ka kërkuar asaj t’i ndihmojë të ndërtojë karrierë si sportist.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
West dëshiron të bëhet yll tenisi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: