...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Baywatch do të ribëhet në komedi

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Baywatch do të ribëhet në komedi   Tue Jul 07, 2009 10:45 pmHit-seriali i dikurshëm televiziv, "Baywatch", do të ribëhet në një film komik.

Seriali i cili fokusohej në jetën e rojeve të detit, riktheu karrierën e aktorit David Hasselhoff, ndërsa e bëri Pamela Andersonin një ikonë joshëse.

Që nga përfundimi i serialit, vazhdimisht ka pasur spekulime që seriali të shndërrohet në nj film, ndërsa tani “Daily Variety” njofton se producentët e kompanisë filmike Paramount kanë konfirmuar se skenaristi Jeremy Garelick është duke shkruar skenarin dhe planifikon ta bëjë vetë regjinë e filmit komik të bazuar në serialin “Baywatch”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Baywatch do të ribëhet në komedi
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: