...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Do të lansohet një këngë e padëgjuar e Beatles

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Do të lansohet një këngë e padëgjuar e Beatles   Tue Jul 07, 2009 10:46 pmNjë këngë ‘e humbur’ e grupit legjendar “The Beatles” do të lansohet pasi Sir Paul McCartney ka kaluar dy vite duke punuar në realizimin e saj.

Kënga “ Now And Then”, e cila ishte kompozuar nga John Lennon në vitin 1978, ndërsa më vonë ajo është përpunuar nga Sir Paul McCartney, George Harrison dhe Ringo Starr në vitin 1995, për projektin Beatles Anthology”- mirëpo asnjëherë nuk është lëshuar në publik.

“Kënga e Beatles 'Now And Then' është realizuar. Të gjithë katër anëtarët (e dikurshëm) të grupit janë në këngë. Paul McCartney e dëshiron me çdo kusht lansimin e kësaj kënge”, ka thënë një burim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Do të lansohet një këngë e padëgjuar e Beatles
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: