...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diaz rizbulon veten

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Diaz rizbulon veten   Tue Jul 07, 2009 10:47 pmCameron Diaz është e lumtur që nuk është më një ‘vajzë e pafajshme’ në rolet e saja filmike.

Aktorja hollivudiane dëshiron të luajë në role më sfiduese, pasi që nuk është më një ‘vajzë e pafajshme”.

36-vjeçarja, e cila luan rolin një nëne, vajza e të cilës vuan nga kanceri, në filmin “My Sister’s Keeper”, është shprehur e kënaqur për rolin e saj, pasi ka qenë diçka krejt ndryshe nga rolet e mëparshme.

“Nuk do të jem më një 23-vjeçare e sinqertë. Nëse do të vazhdoja me role të tilla, nuk do të isha e lumtur. Nuk i realizoj filmat që i përshtaten egos sime, por i bëj ato për zhvillimin tim profesional dhe për t’i dhënë diçka publikut”, ka shpjeguar aktorja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Diaz rizbulon veten
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: