...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vajza e Jackson i bën të gjithë të qajnë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Vajza e Jackson i bën të gjithë të qajnë   Tue Jul 07, 2009 10:48 pmTë martën në Los Angeles është bërë ceremonia e varrimit të legjendës së muzikës botërore, Michael Jackson, ndërsa vajza e tij 11-vjeçare, Paris, tha fjalët e fundit në ceremoninë komemorative të babait të saj.

Paris u ngjit në skenë për t’u bashkëngjitur hallave dhe xhaxhallarëve për ta kujtuar Mbretin e muzikës pop, ndërsa të rrallë ishin ata që i mbajtën lotët në fjalimin e saj.

“Që kur kam lindur, babai ka qenë babai më i mirë që mund ta paramendosh dhe vetëm desha të them se e dua shumë”, është shprehur vajza e Jackson.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
misspink
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 5
Join date : 16/03/2010
Age : 23

MesazhTitulli: Re: Vajza e Jackson i bën të gjithë të qajnë   Tue Mar 16, 2010 8:14 pm

R.I.P Michael Jackson
THE KINg pale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ncoment.ning.com
 
Vajza e Jackson i bën të gjithë të qajnë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: