...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 kush e krijojji msn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: kush e krijojji msn   Mon Apr 27, 2009 2:27 pm

--------------------------------------------------------------------------------

MSN Messenger eshte nje program freeware per komunikim te menëhershem (instant messaging) qe u krijua dhe zhvillua nga Microsofti ne mes te viteve 1999 dhe 2005 per kompjuter qe kishin sistemin operativ te Microsoft Windows.

Versioni i pare ishte MSN Messenger 1 (1.0.0863)

Lansimi i pare i ketij produkti ishte me 22 qershor 1999. Ai kishte vetem opcionet kryesore si tekst dhe nje kontakt list te thjesht.

Keto janë të gjitha verzionet e msn messengerit por secila ka nenverzione

* 1 MSN Messenger 1 (1.0.0863)
* 2 MSN Messenger 2 (2.0.0083)
* 3 MSN Messenger 3 (3.0.0080)
* 4 MSN Messenger 4.6
* 5 MSN Messenger 5
* 6 MSN Messenger 6
* 7 MSN Messenger 6.1
* 8 MSN Messenger 6.2
* 9 MSN Messenger 7.0
* 10 MSN Messenger 7.5
* 11 MSN Web Messenger
* 12 Windows Live Messenger
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
kush e krijojji msn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: