...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ti shikojm pdf files online

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Si ti shikojm pdf files online   Tue Jul 07, 2009 11:19 pm

Shum here ndoshta keni pritu me marr adobe reader
per me mujt mi kqyr fajlat .pdf
por tash ne kete mini tuto te t'ju mesoj si
ti shikoni ato online pa pasur nevoj te instaloni asgje dhe brenda 30 sec...

Se pari hapni kete faqe :


Kodi:
http://view.samurajdata.sePastaj aty

WEB view - Fetch the document from the web:
e shenoni webfaqen qe ka prapashtesen .pdf
pe marrim shembull


Kodi:
http://www.gazeta-shqip.com/gazeta/sbb9.pdfveq e shenojm edhe ja bojm wiew pastaj ajo e konverton ne html
dhe mundeni ta shihni online
por me opcionin

FILE view - Upload a file from your computer:
e merrni fajlin prej Pc suaj dhe e shikoni

Besoj t'ju kete ndihmuar sado pak
Kjo ishte nje tuto shum e thjesht por besoj e vlefshme !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si ti shikojm pdf files online
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: