...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Downloado video nga qdo faqe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Downloado video nga qdo faqe   Tue Jul 07, 2009 11:21 pm

+
----
-1.Leje videon deri n'fund mos e ndal.
2.Clicko Start >all programs>accessories>system tools>disk clean up
3.Selekto 'C'
4.select Temp internet files Dhe clicko View files
5.a je i sigurt qe i ke kshyr edhe folderat qe jon hidden jon 3 ose 4
6. kshyr per file-at qe kan me shum se 1 MB
7. kopjoj ato ne ndonje direkcion tjeter ,Riemroj .flv ose mp4

Nese Shfrytzon OPERA Shikoje Videon deri ne Fund pastaj shko
my computer>documents and settings>Local settings>Application data>opera>opera>your profile>cache 4
Gjej file-at me madhesi me te madhe dhe ajo eshte videoja .Ajo Eshte Videoja Jote
--------------------------------------------------------------------------------------------
ose veq ja merrni ja merrni scourcen webfaqes psh youtubes
pra ja boni view scource edhe kerkoni
fajlin .flv pastaj perdoreni ndonje program apo webfaqe online per konvetimin ne .avi
---------------------------------------------------------------------------------------------
ose e shkarkoni Internet Download manager (me siguri osht e postuar ne forum)
dhe ne qdo video ju del lart
Download
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Downloado video nga qdo faqe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: