...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Liverpool transferon Mavingan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Liverpool transferon Mavingan   Wed Jul 08, 2009 2:30 pm

Njoftohet se Liverpooli ka transferuar lojtarin e ri nga PSG, Chris Mavinga.

“Sky Sports” njofton se Redsat kanë arritur marrëveshje me 18-vjeçarin, ndërsa konfirmimi zyrtar dhe detajet në lidhje me këtë transferim do të publikohen në ditët në vijim.

Arsenali ka qenë skuadra e cila i konkurruar Liverpoolit për këtë transferim, mirëpo “Të Kuqtë” kanë reaguar shpejtë për të siguruar shërbimet e francezit.

Mësohet po ashtu se Liverpooli është pranë transferimit edhe të një lojtari tjetër të ri. Bëhet fjalë për danezin Nikolaj Kohlert, me të cilin ka mbetur të sqarohen kërkesat personale të lojtarit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Liverpool transferon Mavingan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: