...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Del Piero shpreson që Juve të luajë më mirë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Del Piero shpreson që Juve të luajë më mirë   Wed Jul 08, 2009 2:32 pm

Kapiteni i Juventusit, Alessandro Del Piero, të martën mbrëma ishte në Napoli për një eveniment bamirës, ndërsa ka folur në lidhje me objektivat e Zonjës së Vjetër për sezonin e ri.

“Gjithmonë vi në Napoli me kënaqësi. Kam simpati të madhe për qytetin dhe napolitanët, ndërsa sezonin e ardhshëm do ta kem trajner një napolitan”.

“Shpresoj që Juve ta fillojë me këmbë të mbarë dhe ta përfundojë sezonin në nivelin më të lartë të mundshëm”.

“Ende nuk mund të jap mendimin tim për Ferraran si trajner, mirëpo ju garantoj se ai është një njeri i madh. Shpresoj që në sezonin që vjen të jemi të fortë dhe të arrijmë të luajmë mirë dhe t’i argëtojmë tifozët”

“Qëllimi ynë është që të jemi më të mirë se sezonin e kaluar”, është shprehur ikona e Juves.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Del Piero shpreson që Juve të luajë më mirë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: