...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Van Persie i përkushtohet Arsenalit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Van Persie i përkushtohet Arsenalit   Wed Jul 08, 2009 2:32 pm

Të mërkurën është zyrtarizuar vazhdimi i kontratës së sulmuesit të Arsenalit, Robin van Persie, edhe për katër vite të tjera.

“Është lajm i jashtëzakonshëm që Robin van Persie i është përkushtuar për një kohë të gjatë Arsenalit. Të gjithë jemi të gëzuar”.

“Robin është një lojtar që ka talent të madh dhe aftësi për të shënuar gola dhe për t’i fituar ndeshjet. E kemi parë shumë herë se çfarë është në gjendje të bëjë ai në fushë”.

“Ai është vetëm 25-vjeçar dhe do të vijnë shumë gjëra të mira nga ai në të ardhmen. Robin ka potencial që të bëhet njëri nga lojtarët më të mirë të Arsenalit”, ka thënë trajneri i Topçinjve, Arsene Wenger, për faqen zyrtare të Arsenalit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Van Persie i përkushtohet Arsenalit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: