...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Benzemas do t’i takojë numri 19

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Benzemas do t’i takojë numri 19   Wed Jul 08, 2009 2:33 pm

Të enjten mbrëma Real Madridi do ta prezantojë superyllin e tretë të transferuar gjatë këtij afati kalimtar, Karim Benzema.

“AS” njofton se sulmuesi francez, i cili u kushtoi Mbretërve 35 milionë euro, do ta bartë fanellën me numrin 19, të cilin aktualisht e bart Klaas-Jan Huntelaar.

Holandezi sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Santiago Bernabeu, ndërsa Stuttgarti është ‘blerësi’ potencial i tij (që ka ofruar 18 milionë euro plus dy milionë të tjera varësisht nga paraqitja e lojtarit).

Benzema ka bartur numrin 10 te Lyoni, mirëpo edhe pse bartësi aktual i këtij numri, Wesley Sneijder, është njëri nga lojtarët që po ashtu do të largohet nga Los Blancos, duket se Florentino Perez e ruan numrin prestigjioz për një superyll tjetër.

Kështu, sulmuesi francez duhet të jetë i lumtur me numrin 19.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Benzemas do t’i takojë numri 19
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: