...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milan kthehet kah Andre Santos

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Milan kthehet kah Andre Santos   Wed Jul 08, 2009 2:34 pm

Mediat italiane paralajmërojnë se Milani ka kthyer vëmendjen kah angazhimi i mbrojtësit të majtë të Corinthians, Andre Santos.

Pas kompletimit të transferimit të Oguchy Onyewu, Milani lidhet me angazhim edhe të një mbrojtësi. Rosonerët një kohë të gjatë janë në kërkim të një mbrojtësi të majtë dhe pas përpjekjeve të dështuara për Ali Cissokho, klubi është kthyer kah Andre Santos.

Braziliani tërhoqi vëmendjen e shumë klubeve me paraqitjet e tij në Kupën e Konfederatave, dhe spekulohet se Corrinthians kërkon rreth 20 milionë euro për të hequr dorë nga shërbimet e Sansos.

Për të interesim kanë shprehur edhe Roma, Juventus dhe Lyon.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Milan kthehet kah Andre Santos
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: