...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cox një grua e lumtur

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Cox një grua e lumtur   Wed Jul 08, 2009 5:06 pmCourteney Cox thotë se martesa e saj me aktorin David Arquette është e përsosur.

Aktorja e dikurshme e serialit “Friends” thotë se është duke u kënaqur në të gjitha aspektet e jetës së saj dhe se kurrë nuk ka imagjinuar se do të jetë kaq e lumtur.

“Mund të them me sinqeritetin më të madh se kam martesën më të mirë, burrin më të mirë dhe vajzën (Coco) më të mirë. Këta janë gjërat që më kanë dhënë lumturinë e vërtetë- më shumë se gjithçka tjetër”, ka thënë aktorja.

Ky reagim i Cox vjen ndaj thashethemeve të vazhdueshme se lidhja e saj dhjetëvjeçare me Arquette është në krizë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cox një grua e lumtur
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: