...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cruz i thotë JO martesës

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Cruz i thotë JO martesës   Wed Jul 08, 2009 5:07 pmPenelope Cruz nuk do të martohet me të dashurin e saj, aktorin Javier Bardem, sepse nuk beson në konceptin e martesës.

Fituesja e Oskarit planifikon të krijojë familje një ditë, mirëpo kur ta bëjë këtë do të heqë dorë nga aktrimi, sepse dëshiron të bëhet nëna më e mirë në botë.

“Dëshiroj që një ditë të kem fëmijë, mirëpo jo tash. Kur ta bëj këtë, dua ta bëj mirë. Dëshiroj që fëmijët të jenë projekti më i mirë në jetën time. Nuk e di nëse besoj në martesë. Por besoj në familje dhe i dua fëmijët”, ka thënë Cruz.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cruz i thotë JO martesës
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: