...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Entermedia feston pesëvjetorin me katër promovime

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Entermedia feston pesëvjetorin me katër promovime   Wed Jul 08, 2009 5:08 pmTë enjten kompania mjaft e suksesshme Entermedia, e cila është e specializuar për video-produksion feston pesëvjetorin e themelimit të saj.

Kompania e cila merret me organizimin e evenimenteve të ndryshme, "Grand Events" është duke u kujdesur për organizmin e këtij manifestimi, i cili do të mbahet në “Sheshin 21” dhe do të jetë i hapur vetëm për të ftuarit.

Gjatë këtij evenimenti, Entermedia do të promovojë për herë të parë në Kosovë katër videoklipe përnjëherë.

Klipet të cilat do të promovohen janë “Hi Tech” (Elvana Gjata), “Me neve” (Da Ghost feat. Bizzy), “Miss You” (DJ Blunt feat. RealOne) dhe “Higher” (Blero feat. MC Kresha&Sloopa).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Entermedia feston pesëvjetorin me katër promovime
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: