...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Transformers, filmi më i shikuar i vitit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Transformers, filmi më i shikuar i vitit   Wed Jul 08, 2009 5:09 pm“Transformers: Revenge of the Fallen” edhe zyrtarisht është filmi më profitabil i vitit 2009, pasi ka arritur shumën e 600 milionë dollarëve gjatë të martës.

Filmi i regjisorit Michael Bay ku luajnë Shia LaBeouf dhe Megan Fox, ka tërhequr një numër të madh të dashamirëve të kinemasë dhe ka tejkaluar filmin “Angels & Demons” gjatë dy javëve sa ka qenë i pranishëm në kinema.

Filmi tashmë ka fituar 299 milionë dollarë nga shfaqja në kinematë amerikane dhe kanadeze, derisa ka kryesuar me 300 milionë dollarë edhe në kinematë tjera botërore.

Filmi i parë “Transformers” kishte mbledhur më shumë se 708 milionë dollarë nga kinematë në vitin 2007.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Transformers, filmi më i shikuar i vitit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: