...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Villarreal refuzon ofertën e Cityt për Rossin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Villarreal refuzon ofertën e Cityt për Rossin   Wed Jul 08, 2009 5:10 pmManchester City ka dështuar edhe në një tentativë tjetër, në atë për transferimin e sulmuesit të Villarrealit, Giuseppe Rossi, bëjnë të ditur mediat spanjolle.

Por agjenti i Rossit, Federico Pastorello, ka mohuar se oferta është analizuar nga klubi spanjoll dhe ka dhënë shenja se sulmuesi do të mbetet në El Madrigal edhe në sezonin e ardhshëm.

“Askush nuk e ka ofruar shumën e duhur dhe jam 99 për qind i sigurt se lojtari do të mbetet në Villarreal edhe në sezonin e ardhshëm. Rossi është i lumtur këtu dhe do të analizojë largim vetëm për njërin nga gjashtë klubet më të mëdha në Evropë”, ka shtuar agjenti i lojtari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Villarreal refuzon ofertën e Cityt për Rossin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: