...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lajmëron qenin e vet në polici sepse ia ha paratë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Lajmëron qenin e vet në polici sepse ia ha paratë   Wed Jul 08, 2009 5:15 pmKeniasi 25-vjeçar Robert Njeru nga qyteti Nakuruje ka bindur policinë të arrestojnë qenin e tij pasi që ia kishte ngrënë paratë e qerasë.

Ai e ka dërguar qenin në stacionin lokal të policisë sepse i kishte ngrënë paratë me vlerë rreth 25 euro.

I kishte lënë paratë në krevat dhe kishte shkuar në punë. Me të kthyer në mbrëmje, në dysheme ka parë disa kartëmonedha të shqyera.

Pronari ka tërhequr qenin zvarrë deri në polici dhe u ka dhënë rreth pesëdhjetë cent për ta mbyllur. Por, shefi i policisë, me të dëgjuar për arrestimin, ka larguar nga puna policin i cili ka pranuar ryshfet dhe ia ka kthyer qenin pronarit.

Njeru ende nuk ia ka falur qenit. E ka vendosur në shitje për pak para, vetëm sa ta heq qafe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lajmëron qenin e vet në polici sepse ia ha paratë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: