...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gruaja gjermane lind trinjake identike

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Gruaja gjermane lind trinjake identike   Wed Jul 08, 2009 5:15 pmNjë gjermane 34-vjeçare ka lindur trinjake identike, e lindjet e tilla ndodhin një në një milion, kanë deklaruar të martën mjekët në Bon.

Tri vajzat, Alexandra, Antonia e Adriana, të cilat kanë lindur në mesin e muajit qershor brenda disa sekondash dhe janë me shëndet të mirë, thuhet në njoftimin e spitalit universitar në Bon.

"Nuk kemi mundur të besojmë: trinjake dhe atë identike”, ka deklaruar e ëma e foshnjave, e cila me burrin e saj tanimë ka dy vajza, një gjashtë dhe tjetrën dyvjeçare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gruaja gjermane lind trinjake identike
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: