...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ia ndalojnë alkoolin deri në vitin 2016

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Ia ndalojnë alkoolin deri në vitin 2016   Wed Jul 08, 2009 5:18 pmPolicia britanike ia ka ndaluar një mashkulli 45-vjeçar nga Redhill në Surrey që deri në vitin 2016 të mos konsumojë alkool kudo në Britani e Uells, shkruajnë mediat britanike.

I papuni David Peers është gjobitur me ASBO, respektivisht me urdhëresën për sjellje kundër-shoqërore, me të cilën i ndalohet dehja në vende publike dhe vizita e hapësirave të caktuara publike.

Vetëm këtë vit Peers është arrestuar 11 herë për shkak të prishjes së rendit dhe qetësisë publike në gjendje të dehur, derisa policia thotë se me sjelljen e tij “u ka shkaktuar mundim në jetën e banorëve lokal".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Ia ndalojnë alkoolin deri në vitin 2016
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: