...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hajnat e ngathtë vjedhin telefonat e rrejshëm

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Hajnat e ngathtë vjedhin telefonat e rrejshëm   Wed Jul 08, 2009 5:19 pmHajnat të cilët kishin plaçkitur një dyqan të telefonave celularë në qytetin Morelia të Meksikos, kanë marrë me vete një gjah të pavlerë.

Kur të punësuarit e dyqanit kanë dalë të martën në mëngjes në punë kanë parë se dikush kishte hyrë me dhunë në të, e kur kanë kontrolluar më në detaje se çfarë mungonte, vërtetuan se hajnat kishin marrë ekskluzivisht kopje të thata të modeleve të ndryshme të telefonave.

Hajnat e ngathtë i kishin ngatërruar ata me telefonat e vërtetë dhe paratë të cilat gjendeshin në pjesën tjetër të dyqanit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Hajnat e ngathtë vjedhin telefonat e rrejshëm
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: