...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Celular dhe orë dore në një

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Celular dhe orë dore në një   Wed Jul 08, 2009 5:23 pmNë fakt, tentime të tilla ka pasur edhe në të kaluarën, mirëpo duket se kompania LG ka vendosur që seriozisht të merret me krijimin e hibridit në mes të celularit dhe orës së dorës, derisa një pajisje e tillë do të mund të paraqitej në treg qysh në muajin gusht të këtij viti.

Gjëja e parë që vlen të përmendet është fakti se ora e LG-së, e cila në Britani të Madhe do të shitet në kuadër të operatorit të telefonisë mobile Orange, ka ekran të ndjeshëm në prekje. Kur merret parasysh se bëhet fjalë për një ekran bukur të vogël, nuk jemi fort të sigurt se kjo do të jetë praktike, ose aspak praktike, mirëpo kësaj radhe ndoshta nuk do të jetë edhe aq e rëndësishme kjo gjë.

Në fakt, LG e Orange, duket se, nuk do ta dedikojnë këtë pajisje për masën e gjerë, por, siç shkruan T3, sigurisht do të bëhet fjalë për një pajisje ekskluzive me çmim më të lartë për ata që dëshirojnë diçka të veçantë dhe nuk përtojnë që të paguajnë për të.Sa u përket mundësive të saj, nuk dihen të gjitha detajet, mirëpo dihet se në të ka lidhje Bluetooth e HSDPA si dhe mundësi e bisedave vizuale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Celular dhe orë dore në një
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: