...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nxehja e iPhone 3GS dëshpëron shfrytëzuesit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Nxehja e iPhone 3GS dëshpëron shfrytëzuesit   Wed Jul 08, 2009 5:24 pmShumë shfrytëzues të iPhone 3GS ankohen në nxehjen e telefonit të ri të mençur dhe në shikim të parë të përsosur të kompanisë Apple, shkruan gazeta britanike “The Telegraph”.

Edhe pse është dy herë më i shpejt sesa paraardhësi i tij, me opsione të avancuara, fotoaparat më të mirë dhe mundësi të incizimit të përmbajtjeve video, iPhone i ri duket të ketë edhe një të metë të madhe.

Shumë përdorues të iPhone 3GS i kanë drejtuar akuza kompanisë për nxehjen e telefonit, derisa disa tjerë pohojnë se nuk mund ta prekin fare e as ta bartin në xhep, si dhe nuk guxojnë ta mbështesin për veshi për të kryer një bisedë telefonike.

Nxehja e pajisjes është më e theksuara gjatë përdorimit të mekanizmave të saj për navigacion, teknologjisë GPS e cila mundëson gjetjen e vendeve të caktuara dhe jep udhëzime për vendin ku gjendet shfrytëzuesi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nxehja e iPhone 3GS dëshpëron shfrytëzuesit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: