...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sony PSP Go më i shpejtë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Sony PSP Go më i shpejtë   Wed Jul 08, 2009 5:30 pmKonzola e radhës mobile PSP Go e kompanisë Sony ka procesor dukshëm më të shpejtë nga paraardhësit e saj, njofton “Sony Insider”.

Edhe pse specifikat zyrtare flasin për taktin prej 333 MHz, dokumentet ilustruese tregojnë se procesori mund të punojë me takt prej 480 MHz.

Një trik të ngjashëm Sony e ka bërë edhe me modelet më të vjetra të PSP-ve.

Se si qëndrojnë gjërat në të vërtet na duhet të presim fillimin e tetorit, kur edhe fillon shitja zyrtare e kësaj konzole në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Sony PSP Go më i shpejtë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: