...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nokia: S’ka gjë prej Androidit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Nokia: S’ka gjë prej Androidit   Wed Jul 08, 2009 5:36 pmNokia ka demantuar zyrtarisht thashethemet për zhvillimin e telefonit të mençur të bazuar në sistemin operativ Android.

Nokia ka reaguar në lajmin e gazetës britanike “The Guardian” mbi zhvillimin e telefonit të mençur me sistemin operativ Android të kompanisë Google.

Kompania zyrtarisht ka hedhur poshtë zhvillimin e pajisjeve me Android, e sipas të gjitha gjasave një celular i tillë as që është në plan.Nokia thekson se se platforma e tyre kryesore për telefona të mençur është Symbian, që nuk është për t’u çuditur kur merret parasysh se nga qershori i vitit të kaluar në pjesën më të madhe është pronësi e Nokias.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nokia: S’ka gjë prej Androidit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: