...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Facebook çdo ditë e më shumë si Twitter

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Facebook çdo ditë e më shumë si Twitter   Wed Jul 08, 2009 5:36 pmRrjeti online Facebook kohë më parë ka sjell dy risi në ridizajnin e faqes së vet, prandaj përdoruesit mund të kënaqen në Public Profiles dhe Fan Modes.

Sikur edhe tek Twitter, përdoruesit mund të ta bëjnë statusin e tyre publik, e në të njëjtën kohë mund të bëhen edhe adhurues të dikujt në Facebook. Nuk ka rëndësi nëse atë person e njohin apo jo. Diç e ngjashme sikur të opsioni “Follower” tek Twitter.

Në përgatitje e sipër është versioni i ri i aplikacionit për iPhone, i cili aktualisht është 95 për qind i përfunduar.

Në mes tjerash, aplikacioni i ri përfshinë edhe mundësinë e furnizimit me lajme (News Feed), shënime, faqe, albume fotografish, shfletim të albumeve të fotografive në Facebook dhe shumë gjëra tjera të cilat përdoruesve të celularit të popullarizuar iPhone do t’u ofrojë navigacion më të lehtë nëpër Facebook.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Facebook çdo ditë e më shumë si Twitter
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: