...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja   Thu Jul 09, 2009 9:26 am

Se pari himi ne www.no-ip.com edhe himi te Sign-up Now! Dhe e qelim 1 account Himi te ducsetup Himi next next edhe instaLohet pastaj himi te no-ip edhe aty himi Edit e qeLim add-n qe e kemi qel te www.no-ip.com dhe pastaj himi te options dhe veprojm ne kete menyr ja futmi tika te dyav Very Happy edhe nuk i lojm qe jon me 169 a sdi qysh po i lojm me 10.... Very HappyVery Happy Per mu kon ip qel duhet me pas hlds qel ku mund te hini te C:/PROGRAM FILES/VALVE edhe aty e hlds himi aty e qelim serverin edhe bon Amo duhet me pas ksi ip p.sh un i kom sp-clan.no-ip.biz e per mi qel duhet me shku te www.no-ip.com Edhe me hi ne acc tondin edhe me hi Hosts / Redirects tani add edhe te hostname duhet me Lon qysh pe don emrin e severit edhe posht sen nuk prekni edhe i hini Create Host pastaj e qelim edhe 1 her duc no-ip edhe e qelim add-n te Edit edhe 1 her edhe e shohim se osht ajo hostname qe ja kimi lon te www.no-ip.com dhe e trusim nje tik te hosname edhe bohet .!! Kur te hini ne cs te ip e juj ju bon po ashtu edhe tjerve.
Downloado: mediafire.com download.php?ydgmz20ntjr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te i shendrrojm ip e cs ne shkronja
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Gjithqka Rreth Counter Strikes-
Kërce tek: